T.D. NEGOCE
przedsiębiorstwo należące do GROUPE I.C.D..

I.C.D. zostało utworzone w 1976 przez Patryka BARTHELEMY.

W 1981 r. dołączył do niego jego brat Eryk i został kierownikiem działu recyklingu samochodów oraz sprzedaży pojazdów osobowych, dostawczych oraz 4x4.
 

W 1985 r. nastąpił szybki rozwój firmy w Strefie Przemysłowej TOUL.

T.D. NEGOCE ma idealne położenie. Będąc w centrum terytorium Unii Europejskiej, ma do dyspozycji sieć europejskich autostrad WSCHÓD/ZACHÓD oraz PÓŁNOC/POŁUDNIE i znajduje się około godziny drogi od lotnisk Metz-Nancy-Lorraine, Luksemburga oraz Strasburga.


T.D. NEGOCE prowadzi bardzo sprawną i skuteczną zbiórkę samochodów, czyści pojazdy nie nadające się do naprawy, demontuje je, poddaje kontroli i sprzedaje części udzielając gwarancji.
T.D. NEGOCE oferuje pojazdy każdej marki i modelu : samochody osobowe, dostawcze, 4 x 4, małe samochody, przyczepy kempingowe, motorowery i motocykle, ciężarówki i przyczepy.

Eryk BARTHELEMY wraz ze swoimi współpracownikami świadczą swoje usługi klientom regionalnym, krajowym, europejskim (Wschód i Zachód), afrykańskim itp. od godziny 8.00 do 19.00 od poniedziałku do soboty przez cały rok.
Dwadzieścia lat obecności na rynku pozwoliło zespołowi Eryka Barthélemy zaprezentować każdego roku kilka tysięcy samochodów nowych, używanych oraz powypadkowych.

Ta stale aktualizowana strona WWW pozwoli wam ocenić różnorodność, jakość oraz sprawność tej organizacji.
T.D. NEGOCE vsprzedaje również nowe części markowe lub od producentów niezależnych po atrakcyjnych cenach, dostosowane do wymogów klientów eksportowych.

T.D. NEGOCE zapewnia montaż swoich części i podzespołów, jak również ich dostawę, zarówno na terenie Francji, jak i do wszystkich pozostałych krajów.

Możecie śmiało się z nami skontaktować, zapewnimy Wam jak najlepsze powitanie!

GROUPE I.C.D.
Kapitał: 1.000.000 €
VAT wewnątrzwspólnotowy: FR 14 308 922 335 00077
Tel.: 03.83.65.56.56
Fax : 03.83.65.56.59
E-mail:contact@td-negoce.com

Voiture accidentée